Menu restaurací s nasnoubeným vínem? Máme!

Gastro zóna, Vinařská zóna, WinePoint

Menu restaurací s nasnoubeným vínem? Máme!

Už víme, na čem si pochutnáme! Festivalové restaurace odtajnily svá menu, vinař a degustátor Pavel Chrást nasnoubil vína a my tak pro vás máme nachystané skutečné chuťové bomby! 

6 restaurací si pro návštěvníky 30. Slavností chřestu a vína připravilo skvělá menu. Pochutnat si můžete skutečně na všem - od překrmů přes polévky, hlavní chody až po dezerty. Restaurace pro vás budou vařit z chřestu vypěstovaného v nedávno obnovené ivančické chřestovně - chřest tedy bude přesně takový jaký má být: naprosto čerstvý. Na menu jednotlivých restaurací se můžete podívat v sekci Program - Gastro zóna.

Aby byl váš gastronomický zážitek dokonalý, bude mít pro vás 13 lokálních vinařství připravena svá vína. Jak chutě chřestu a vína propojit se dozvíte v sobotu i v neděli ve Vinařské zóně během Duelů vína a jídla. Po celou dobu Slavností pro vás také budeme k dispozici ve WinePointu, kde vám poradíme, jaké víno si dát k jakému jídlu (a můžete zde zakoupit také festivalové skleničky). Seznam vinařů a jejich nabídku vín pro Slavnosti chřestu a vína 2024 naleznete v sekci Program - Vinařská zóna.